Bielsko Biała dla turysty – atrakcje

Bielsko Biała dla turysty – atrakcje

Turystom pragnącym bardziej aktywnie spędzać wolny czas miasto oferuje szereg atrakcji. Jedną z nich jest tor saneczkowy dostępny przez cały rok, niezależnie od panującej pogody, w zimie dodatkowo podgrzewany. Leży on na stoku Dębowca u podnóża góry Szyndzielnia. Możliwość mierzenia czasu zjazdu to doskonała opcja do ustalania rekordów i wzajemnej rywalizacji, co przypadnie do gustu zwłaszcza najmłodszym. Dzieci do lat ośmiu mają zapewniony darmowy zjazd, pod warunkiem, że znajdują się w sankach z osobą pełnoletnią

Kolejnym ciekawym miejscem jest Park Linowy „Granda” mieszczący się w bielskich Błoniach – jest to zawieszony na wysokości od 5 do 9 m jedyny w swoim rodzaju tor przeszkód. W ofercie Parku znajdziemy także opcje gry w paintaballa, jazdę quadami czy samochodami terenowymi.

W Bielsku-Białej nie brak także innych miejsc pozwalających na aktywny wypoczynek – m.in. Pływalnia Panorama przy ul. Konopnickiej (wpisana do rejestru zabytków), kryty basen Troclik, czy ścianki wspinaczkowe. Warto zostać w Bielsko Białej na kilka dni i wynająć noclegi w Bielsku Białej, znajdziesz praktycznie od ręki. Poznaj Bielsko Białą i skorzystaj z wypoczynku u podnóża polskich gór!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *