O nas

Szanowni Państwo witamy w serwisie Znajdź Wakacje!

Serwis skierowany jest zarówno do właścicieli i osób zarządzających obiektami i miejscami noclegowymi i hotelowymi, jak również do osób szukających oferty na miejsce noclegu, odpoczynku, wakacji, wczasów, urlopu.

Misją serwisu jest stworzenie bazy noclegowej przodującej wśród portali informacyjno-turystycznych na polskim rynku internetowym, z wykorzystaniem funkcjonalności strony internetowej portalu, szerokich preferencji wyszukiwania odpowiednich ofert oraz ich wiarygodności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz turystów korzystających z zasobów portalu, serwis jest jednocześnie promowany na niemieckiej platformie, w celu dotarcia również do odbiorców zagranicznych.
Zobacz dlaczego warto wybrać nasz serwis do promocji obiektu noclegowego.

W portalu publikowane są również aktualności i artykuły o szeroko pojętej tematyce turystycznej, między innymi opisy atrakcji turystycznych w Polsce i miejsc wartych odwiedzenia i zobaczenia. W serwisie znajdują się również informacje o aktualnej pogodzie oraz prognoza pogody, w oparciu o dane pogodowe serwisu pogodynka.

Znajdź wakacje z nami!